BUYUSA.GOV -- U.S. Commercial Service

Polska

Kontakty do Specjalistów Handlowych

Prosimy o wysyłanie maili bezpośrednio do naszych specjalistów handlowych.

Joanna Bereza

Przemysł 4.0
Infrastruktura, Automatyka
Przemysł metalurgiczny, stalowy

E-mail: Joanna.Bereza@trade.gov

Alicja Drolet

Produkty konsumpcyjne
Turystyka
Meble
Franchising

E-mail: Alicja.Drolet@trade.gov

Anna Janczewska

Ochrona środowiska

Ropa i Gaz
Budownictwo
Przemysł chemiczny
Przetwórstwo plastików 

E-mail: Anna.Janczewska@trade.gov

Maria Kowalska

Oprogramowanie komputerowe
Sprzęt audiowizualny
eHandel
Sprzęt komputerowy
Sprzęt telekomunikacyjny
Usługi komputerowe

Usługi telekomunikacyjne

E-mail: Maria.Kowalska@trade.gov

Jolanta Mojsa

Myśliwstwo

Kosmetyki

Biżuteria

Artykuły sportowe

Motoryzacja, czesci samochodowe

Lotnictwo cywilne

E-mail: Jolanta.Mojsa@trade.gov

Aleksandra Prus

Energia elektryczna
Usługi finansowe
Opakowania

Maszyny rolne

E-mail: Aleksandra.Prus@trade.gov

Zofia Sobiepanek-Kukuryka

Leki, sprzęt medyczny, dentystyczny, ochrona zdrowia, weterynaria
Przemysł obronny
Sprzęt ochronny

E-mail: Zofia.Sobiepanek@trade.gov

Telefon do naszego biura: 22 625 4374 Email: office.warsaw@trade.gov






  Notice to Visitors!


  The link you have chosen will take you to a non-U.S. Government website.

  If the page does not appear in 5 seconds, please click this: outside web site

  BuyUSA.gov is managed by the International Trade Administration and external links are covered by its website  disclaimer statement.