BUYUSA.GOV -- U.S. Commercial Service

Česká republika

Kontakty na Obchodní oddělení v Praze

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat … nejlépe emailem.

U.S. Commercial Service
American Embassy Prague
Tržiště 15
118 01 Praha 1
Czech Republic

tel: +420 257 022 434
office.prague@trade.gov

Helen Peterson, obchodní rada
Helen.Peterson@trade.gov

Hana Obrusniková, obchodní specialista: Energetika a inženýrské služby, aerospace, petrochemie, platikářství, doprava, obranný průmysl, obalové technologie, turistika a stavebnictví.
Hana.Obrusnikova@trade.gov

Luďa Taylor, rozpočtový a finanční / obchodní specialista: Telekomunikace, bezpečnostní a zabezpečovací zařízení, informační technologie, E-Commerce.
Luda.Taylor@trade.gov

Zdeněk Svoboda, obchodní specialista: Automobilový průmysl, strojírenství, tiskařství, robotika a elektronika, zemědělské stroje. Franchising, finanční služby, reality, knižní trh, vzdělávání.
Zdenek.Svoboda@trade.gov

Veronika Nováková, obchodní specialista: Životní prostředí, zahrada, marine a lodě, zdravotnictví, produkty pro laboratoře, doplňky stravy, spotřební zboží, kosmetika, produkty pro domací zvířata.
Veronika.Novakova@trade.gov

Martina Hlaváčková, obchodní asistent/office manager Martina.Hlavackova@trade.gov






  Notice to Visitors!


  The link you have chosen will take you to a non-U.S. Government website.

  If the page does not appear in 5 seconds, please click this: outside web site

  BuyUSA.gov is managed by the International Trade Administration and external links are covered by its website  disclaimer statement.